Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat temiz nakliye ucuza ev taşıma kaliteli evden eve taşımacılık kapalı kasa nakliye kamyonet 500 TL den başlayan fiyatlar ile taşıma yapıyoruz.

Bagcılar ev tasima konusunda uzmanlaşmış firmamız sıklıkla taşınmanın olduğu bağcılar bölgesinde 7/24 hizmet vermektedir. Yük ve eşya taşıma ev eşyası mağaza mobilya taşıma çeyiz eşyası taşıma gibi tüm taşımacılık konularında uygun fiyat avantajlı çalışma sağlamaktadır.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Garantili Firma Temiz Taşımacılık

Bağcılar yük ve eşya taşıma alanında üstün hizmet sağlamaktayız. Eşyalarınızı en temiz şekilde paketleme ve ambalaj uygulamaları yaparak taşıyoruz. Taşınma esnasında en yüksek korumayı sağlayarak koltuk takımı yatak odası beyaz eşya gibi büyük eşyaları zarar vermeden taşıyoruz.

Sunduğumuz garantili taşıma ile eşyalara zarar gelmesi durumunda zararınızı hemen karşılıyoruz. Bu hizmeti nakliyat sigortası ile karıştırmayınız.

Nakliyat sigortası sunan firmalar ayrıca poliçe yaparak taşınma maliyetini yükseltmektedir. Bizlerde nakliyat sigortası yapıyoruz dilerseniz ek ücret karşılığında eşyalarınızı poliçe ile güvence altına alabilirsiniz.

Bağcılar Ev Taşımada Kullandığımız Alet ve Yöntemler ?

EKSPER İLE TAŞINMAYA HAZIRLIK..

Firmamız ile anlaşmanız durumunda eksper çalışanımız adresinize gelerek ön çalışmaya başlar. Eksper sizlere evinizin taşınması için gerekli olan kamyonetten çalışan sayısına taşınma günü ve saatine kadar bilgilendirerek yanınızdan ayrılır.

TAŞINMA GÜNÜ 

Eksperin size vermiş olduğu gün ve saatte nakliye personelleri adresinize gelir. Eşyalarınızı komple kendiniz hazırlayabilir yada anlaşmaya göre firma elemanlarımız tarafından toparlama yapılır. Anahtar teslim yada kısmi taşınma anlaşmaya göre başlar.

NAKLİYE FİRMASININ SİZLERE SUNDUĞU STANDART ÖZELLİKLER

  • Eşyaların toparlanması
  • Yeni evde tüm eşyaların evden eve nakliye firmasınca kurularak teslim edilmesi
  • Marangoz ile Yatak odası yemek odası gibi mobilyaların sökülerek yeni evde kurulması
  • Elektrik ustaları tarafından elektrik ilerinin yapılması
  • Temizlik personeli ile taşınma sonrası ev temizliği

Anahtar teslim evden eve nakliyat hizmetlerinde verilen standart hizmetlerdir. Sizlerin istekleri doğrultusunda hizmet değişim gösterebilir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları %20 İndirimli Fiyat

Bağcılar ev taşıma firmaları arasında en uygun fiyatı sizlere sunan firmamız kaliteli temiz taşıma uygun fiyata nakliye avantajı sunuyor.

Evden Eve Taşıma Bağcılar Fiyat Listesi Kamyonet Fiyatı Taşıma Fiyatı
 1+1 Bağcılar Evden Eve Nakliyat fiyatı 299 TL 799 TL
asansörlü Evden eve nakliyat bağcılar fiyatı (1+1) 299 TL 899 TL
Bağcılar Anahtar teslim Evden Eve Nakliyat fiyatı (2+1) 399 TL 1500 TL
 Evden Eve Nakliye Kamyoneti Bağcılar içi (Taşıma Hariç) 299  TL 900 TL
Evden eve taşımacılık (Her şey Dahil) 400 TL 2000 TL

Verilen fiyatlar sadece bağcılar içi 2 km geçerli fiyatlardır. Siteden arayan müşterilerimize %30 ve üstü indirim sağlanabilir. Nakliye kamyonetinde indirim %5 ile sınırlıdır. Anahtar teslim taşımada geçerli kampanya fiyatlarından yararlanmak için siteden aradığınızı bildiriniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Telefon ile Görüş