En Kolay Taşınma Sırları

En iyi ev taşıma yöntemleri İstanbul temiz evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar Hüma taşımacılık sizlere uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunar. En kolay şekilde sorunsuz taşınmanız için yapmanız gerekenler..

 • En kolay ev taşıma işlemleri nasıl yapılır ?
 • Koltuk takımları nasıl taşınmalı ?
 • Evdeki Eşyam Nakliye Kamyonetine Sığar mı ?
 • Mutfak Eşyaları Ev taşımaya Nasıl Hazırlanır ?
 • Yatak Odası Taşınma Hazırlıkları ?

Bu konumuzda yukarıdaki başlıklara cevap vereceğiz. İstanbul temiz nakliyat hizmeti sunan Hüma nakliyat taşınma işlemlerinde size sabır diler.

En Kolay Ev Taşıma Yöntemi

Evden eve nakliyat işlemleri her zaman çok kolay olmuyor. Yüksek katlarda yer alan evler taşınma sırasında eşyalara gelebilecek zarar oranlarını yükseltebiliyor.

Fakat bu zarar verme ihtimalini sıfıra düşürecek süper yöntemler mevcut.

Evimi Kendim Taşıyıp Nakliye Kamyoneti Çağıracağım..

Evinizi taşımak için en az 4 yada 5 kişiye ihtiyacınız var. Bu kişi sayısı 2+1 standart bir ev için önerilen kişi sayısıdır.

Eşyaları gruplayarak taşımak gereklidir. Bu nedenle mutfak eşyaları ilk olarak taşınabilir. Daha küçük eşyaların nakliyesini önce yaparak kalan eşyaları kısa sürede yapabilirsiniz.

Kendi imkanlarınız ile yapacağınız ev taşıma işlemlerinde elektronik eşyaları kendiniz özel aracınızla taşıyın. Kamyonette zarar gelme olasılığı çok yüksek.

Kalan büyük eşyaları Battaniye ve Karton ile sararak koruma sağlayabilirsiniz. Taşınma sırasında güvenliğe önem verin. Aksi halde sağlık sorunları ve maddi kayıplar yaşayabilirsiniz.

Evimi Bir Evden Eve Nakliyat Firması ile anlaşarak Taşıması gerçekleşecek..

Bütçeniz müsait ise yada ev taşıyacak zamanınız yok ise en mantıklı yol evden eve nakliye firmalarının bu işi üslenmesi olacaktır.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları konusunda anlaşabileceğiniz bir firma ile hemen taşınabilirsiniz.

Koltuk Takımları Nasıl Taşınmalı 

Koltuk takımı taşıma zor olan eşya taşıma işlemlerinden biridir. Mobilya koltuklar yada kumaş kaplamalı koltuklar risk altındadır. Bu nedenle koltukların özel ambalaj ile sağlıklı şekilde kaplanması ve o şekilde taşınması gerekmektedir.

Eskitme koltuk grubu taşıma işlemi Nasıl yapılmalı ?

Kesinlikle bina içinden taşınmayı önermiyoruz. Bunun nedeni ne kadar sarılsa sarılsın illaki merdivenlerden indirilirken bir köşeye sürtecek çizilme riski doğabilecektir.

En mantıklı yok asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin alınması olacaktır.

Evden Eve Nakliye Kamyoneti Seçimi Nasıl Yapılır ?

Ev eşyası oranına göre nakliye kamyoneti seçimi yapmalısınız. Uzak mesafelerde daha uzun aks aralığına sahip nakliye kamyonetleri tercih edilebilir.

Kısa mesafelerde kısa aks kamyonetler kullanılabilir. Bu maliyet açısından da daha uygun fiyat avantajı sağlayacaktır.

Nakliye Kamyonetine Eşyalarımın Sığıp Sığmayacağını Nasıl Anlarım ?

İstanbul nakliye kamyoneti ihtiyacının yüksek olduğu illerden biridir. Yoğun göç alması ve sıklıkla ev değişim oranının yüksek olduğu bu şehirde elbette evinizin tam sığacağı bir nakliye kamyoneti bulmak çok kolaydır. Fakat 2 kez yapılan nakliye daha maliyetli ve zaman kaybına neden olmaktadır.

Eşyaların zarar görmesi muhtemeldir. Küçük bir nakliye kamyonetine eşyalarınızı sıkışık şekilde yüklemeniz eşyalara zarar gelmesine neden olabilir.

Eşyalarınızın kamyonete sığıp sığmayacağını anlamanın en garanti yöntemi bir nakliye firmasından eksper talep etmenizdir. Eksper ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Mutfak Eşyalarının Nakliyeye Hazır Hale Getirilmesi

Evimizin mutfak bölümü oldukça fazla kırılabilir eşyanın bulunduğu ve taşınma esnasında dikkat edilmesi gereken önemli bir bölümdür. Bardaklar tabaklar taşınırken özel olarak tek tek sarılmalı kolilenmelidir.

Her koli üzerine dikkat kırılır yazılmalıdır. Evinizi taşırken en son nakliye kamyonetine göndereceğiniz eşyalardan mutfak eşyalarıdır. Yeni evinize girdikten sonra ilk açacağınız koli yine mutfak eşyalarıdır.

Firmamız değerli mutfak eşyalarınızı kırmadan özel koli ve paketleme sistemi ile taşınmaya hazır hale getirir ve taşır. Bu nedenle bizleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

%20 İndirimli evden eve nakliye fiyatları ile hizmet vermekteyiz. İndirimden yararlanmak için hemen nakliyat fiyat teklifi al sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Evinizi taşırken mutfak dolabı gibi mobilyaları yeni evinize götürmek isteyebilirsiniz. Firma bünyemizde bulunan marangoz ustalar ile dolapları sökerek itina ile yeni evinize taşır ve kurulumunu yapabiliriz. Ekstra marangoz ücreti ödemezsiniz.

Taşınma sırasında tüm mutfak eşyaları ayrı ayrı kolilenmektedir. Tencere tencereler ile bardaklar bardaklarla taşınır. Kırılma riski neredeyse sıfırdır. Sigortalı ve kaskolu taşımacılık hizmeti sunulmaktadır.

Yatak Odası Eşyalarının Taşınması

Yatak odası taşıma parça eşya nakliye komple evi yada yatak odası takımı nakliye hizmetinden yararlanmak isteyebilirsiniz.

Firmamız bu konusunda en ekonomik fiyata şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Yatak odası takımı taşımak için elinizin marangozluğu yatkın olması önemli sadece yatak odasını taşıyacak yada başka bir şehre gönderecekseniz bu işlemler kısa ve kolaydır.

Taşınmadan önce yatak odası mobilyaları uygun şekilde sökülmesi ve ambalajlanmalı dır. Paketleme sonrası giysiler kolilenerek değerli ve özel eşyalar eşyalar kesinlikle korumaya alınmalıdır. Nakliye firmaları aksi halde sorumluluk kabul etmezler..

Evden Eve Nakliyat ile Sıkça Sorulan Sorular ????

 • Evden Eve Nakliyatta Eşya Hazırlığı Nasıl Yapılmalı ?
  • Eşyaların taşınmaya hazır hale gelmesini kendiniz sağlayabilirsiniz. En mantıklı yol herşey dahil evden eve nakliyat hizmeti almanızdır.Nakliye şirketleri bu işlemleri profesyonellikle yapar sizlerde hemen zamanınızdan hemde eşyalarınızın güvenle taşınmasından kazanmış olursunuz.
 • Eşyaları Nakliye Firmasına Anahtar Teslim Taşınmak Avantajlı mı ?
  • Vakit avantajı sağlıyor. Nakliyat sigortası da yaptırırsanız oldukça mantıklı biz çözüm olacaktır.
 • Ev eşyasını kendim taşısam ne gibi sorunlar ile karşılarım ?
  • Sağlık sorunları yaşanabilir.
  • Eşyalarda çizilme kırılma oluşabilir.
  • Zaman kaybı yaşarsınız.Taşınma 2 3 gün sürebilir.
  • Taşınma işlemini en az 4 kişilik bir ekip oluşturmadan asla yapmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Telefon ile Görüş