Ev Taşımada Neden Biz ?

Ev taşıma işlemleri yetenek ve bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Evinizdeki eşyaları kendiniz taşımak istediğinizde günler sürerken evden eve nakliyat firmaları 4 5 saat gibi çok kısa bir sürede bu işlemleri kolaylıkla yapıyor. Bunun nedeni pratik yapmadır. Taşınma sırasında Mutfak eşyaları giysiler genel eşyalar ayrı ayrı toparlanır ve paketlenir buda taşınmanın daha hızlı şekilde yapılmasını sağlar.

Ev Taşıma Konusunda Size Sunduğumuz Ayrıcalıklar ?

  1. Firmamız bünyesinde marangoz ustası vardır. Bu usta yatak odası yemek odası ve diğer mobilyaların taşınma sırasında zarar gelmemesi ve daha kolay şekilde taşınması için söker.
  2. Sökülen eşyaları ambalaj ve paketleme bölümü personelleri tarafından özenle ambalaj ve koruma kılıfları geçirilir.
  3. Koruma işlemleri bitirildikten sonra özel ekipmanlar ile taşıma personelleri eşyaları taşır nakliye kamyonetine yükler.
  4. Beyaz eşyalarınız özenle paketlenir ve taşınır. Su tesisatı ve elektrik tesisatı bağlı cihazlar özenle sökülür yeni evinizde montajı yapılır.
  5. Anahtar teslim nakliye yaparız. Sizler keyfinize bakarken biz sizin rahatınız için eşyaları kurar oturmaya hazır hale getiririz. Bunun için bize ücret ödersiniz. Memnun kalmanız için elimizden geleni yaparız.
  6. Sağ kısımda bulunan müşteri videolarını izlemeyi unutmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Telefon ile Görüş