Sigortalı Nakliye ve Kaskolu Evden Eve Taşıma

Sigortalı nakliye evden eve taşımacılıkta büyük öneme sahip ev taşıma işlemlerinde sigortasız yapılan taşıma işlemleri büyük zararlar ile sonuçlanabiliyor.

Sigortasız bir ev taşıma yaptıran kişinin Başına gelenler:

İnternet’ten bir nakliye firması buldum. Firma ile 800 TL ücret karşılında evimin taşınması için anlaştım. Sigorta ve kasko aklıma gelmedi evimi taşıdılar. Her şey çok güzeldi. Adamlar işini bitirip gittiler. Akşam tv yi açalım dedim. Bi baktım ekran patlamış.Firmayı aradım. Eksper göndereceklerini belirttiler 1 gün bekledik gelen giden yok tekrar aradım taşınma sırasında kontrol etmem gerektiğini elemanların çıktıktan sonra herhangi bir zarar oluşumda firmamız sorumlu değil dendi. Tabi fatura falanda yok bir yere başvuruda yapamadım. Firmanın sitesinde olan adreste öle bir firma yok. Anlayacağınız ev nakliye yapılırken kesinlikle sigorta yapılmalı. 3500 TL zararım var sırf sigorta yaptırmadım diye.

İstanbul Sigortalı ve Kaskolu Nakliyat Hizmeti

Nakliye işlerinde büyük öneme sahip sigorta ve kasko işlemleri sizleri korur. Eşyalara zarar gelmesi yadigar kalan bir mobilya yada eşyanın kırılması zarar görmesi istemeyeceğiniz bir durumdur.

Nakliyat Sigortası Nasıl Yapılır ?

Nakliye sigortasını genellikle sigorta şirketleri yapar. Fakat nakliyat firmalarının anlaşmalı olduğu sigorta firmaları ile daha uygun fiyatlı sigorta yapılabilir. Poliçe olmadan yapılan işlemler nakliye sigortası olarak görülmez. Firma taşınma sırasında size garanti sunabilir. Bu sigorta değil güvencedir. Nakliye personellerinizin evinizi terk etmesi ile sorumlulukları biter.

Nakliyat sigortası neleri kapsar ?

Nakliye sırasında eşyalara gelen tüm zararları kayıp eşyaları karşılar. Taşınmadan önce eksper gelir ve her eşya için bir değer biçer. Eşyaya zarar gelmesi durumunda ödemenizi alırsınız.

Kaskolu evden eve nakliyat nedir ?

Araçlara yapılan kasko gibi değerlendirilebilir. Taşınma sırasında ve sonrasında eşyalara gelen zararları karşılar. En mantıklı koruma işlemidir. İstanbul temiz nakliye hizmeti sunan Hüma nakliyat sorunsuz taşınma sağlamanızı sağlar.

Firmamızdan sigortalı ve kaskolu evden eve nakliyat parça eşya nakil askılı tekstil giysi taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz.,

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Telefon ile Görüş