Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat en uygun fiyatlı İstanbul nakliye firması ile temiz ev taşımacılığı hizmetini ucuza 500 TL den başlayan fiyatlara sunuyoruz.

Çatalca evden eve nakliyat firması arayışlarınıza artık son verin uygun fiyatlı ve kaliteli en temiz nakliye hizmetini İstanbul temiz nakliyat Çatalca şubesinden alacaksınız.

İstanbul Çatalca Kaliteli Temiz Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul çatalca ev taşıma firmaları arasında daha uygun fiyatı bulamazsınız. Çatalcada olmamız nedeni ile çatalcalı vatandaşlarımıza nakliye kamyoneti ev taşımacılığı villa fabrika yük ve eşya taşımada rakipsiz olanaklar sağlıyoruz.

Çatalca ucuz evden ev eşyası taşıma

Çatalca merkezde nakliye kamyoneti fiyatları

Çatalcada en yakın nakliyeci

çatalca istanbul evden eve nakliyat / istanbul

çatalca evden eve nakliye firması 

çatalca evden eve taşımacılık fiyat 500 TL

çatalca evden eve nakliye kamyonu kapalı kasa

Dikkat  Çatalca Evden Eve Nakliye Fiyatları 500 TL 

Çatalca nakliyat firmasının sizlere sağladığı avantaj oldukça büyük 1+1 oda sayısı yük asansörü olması ve binadan nakliye kamyonetine 10 metre olan yürüme mesafelerinde evden eve nakliyat fiyatı sadece 500 TL.

Standart evden eve nakliyat: Standart olarak sunulan evden eve taşıma hizmeti eşyaları sarmak yerine koruyucu kılıflara geçirmek ve kamyonete yükleyenlerde tarafınızca taşınması sağlanan hizmetlerdir. Firmamız bu hizmette 1 eşya yükleme uzmanı ve 1 şoför olmak üzere adresinize 2 personel göndermektedir. Bu hizmetin fiyatı :500 TL + Kdv dir.

Profesyonel evden eve nakliyat: Bu hizmette ise 1 eşya paketleme personeli 1 şoför 1 yükleme uzmanı 2 taşıma elemanı olarak toplamda 4 kişilik bir nakliye ekibi sağlanmaktadır. Eşyaların taşınması paketlenmesi yeni evinize kurulması tarafımıza aittir. Bu hizmetin fiyatı: 800 TL +KDV olarak sunulmaktadır.

VİP evden eve nakliyat : Adından anlaşıldığı gibi Vip şekilde sunulan ev taşıma işlemleridir.

Gereksinme göre minimum 7 maksimum 42 personelimiz ile her konuda desteğimizi alabileceğiniz bir hizmet türüdür. VİP paket evden eve nakliye fiyatı: 1200 TL+Kdv den başlayan fiyatlarla verilmektedir.

 

Ucuz Değiliz Kaliteli Nakliyat Hizmeti Veriyoruz Fiyatlar Hizmete Göre Değişiyor !

500 TL verilen fiyat sadece 1+1 ev taşımada geçeli olan kampanya fiyatımızdır. Evden eve taşımacılık hizmetleri önem gerektiren gerekli önemi göstermediğinizde büyük zararlara yol açabilen bir hizmet türüdür.

Eşyalarınızın Taşınmasında Sunduğumuz Bazı Ayrıcalıklı Hizmetler ?

Ambalaj ve Paketleme Uygulaması: Taşınmadan önce tüm eşyalar özel ambalaj ve jelatin malzeme ile sarılarak ambalaj yapılıyor. Mutfak eşyalarından giysilerinize kadar toplamalı hizmet veriliyor. Koltuk takımları halılar mobilyalar sarılarak özel ekipmanlar ile taşınıyor.

Marangozlu evden eve taşımacılık: Her firmada bulamayacağınız çok büyük öneme sahip bir usta ile eşyalarınızı taşınmadan önce detaylı söküm işlemlerini yapıyoruz. Sözde değil gerçekten marangoz ustalığı sertifikalı bir usta yardımı ile Mutfak grubu yatak odası mobilyaları özenle sökülüp taşınıyor. Sökülen eşyalar teker teker ambalajlanarak nakliye kamyonetine gönderiliyor.

Elektrikçi ile Evden eve nakliye rahatlığı:Evinizde bulunan elektronik eşyalar tarafımızca sökülerek yeni evde kurulumu yapılıyor.

Nakliyat Sonrası Ev Temizliği : Temizlik için personelimiz son rutuşları yaparak çıkıyor. Firmamız bünyesinde hizmet veren temizlik firmasından temizlikçi talebinde bulunabiliyorsunuz.

Çatalca Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti: Asansörlü nakliyat istanbul çatalca ev taşıma konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Yüksek katlarda bulunan ve yük asansörü olmayan evlerde uygun fiyatlı taşımacılık gerçekleştirmekteyiz.

Kaleiçi Mahallesi, Çatalca Evden Eve Nakliyat, Çatalca/İstanbul

Ferhatpaşa Mahallesi, Çatalca Evden Eve Nakliyat, Atatürk Caddesi, Çatalca/İstanbul

Ortaköy Merkez Mahallesi, Çatalca Evden Eve Nakliyat, Kurtuluş Caddesi, Silivri/İstanbul

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Telefon ile Görüş