Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt evden eve nakliyat yük ve eşya taşıma kamyoneti en ucuz fiyatlı 500 TL İstanbul temiz nakliye hizmetini veriyoruz. Ev taşıma kaskolu sigortalı asansörlü eşya taşıma alanında uzmanlaşmış personellerimiz ile yapılmaktadır.

İstanbul Esenyurt Nakliyat

İstanbul Esenyurt nakliyat konusunda oldukça fazla firmanın bulunduğu evden eve taşınmanın oldukça sık yaşandığı bir ilçedir.

Esenyurt nakliye kamyoneti ihtiyaçlarınıza hemen cevap verelim. Sigortalı evden eve hizmetlerinde yük ve eşya profesyonel taşıma işlemleri ile cevap verelim. Esenyurt evden eve fiyatları %20 indirimlidir.

Esenyurt Evden Eve En Temiz Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti

Esenyurt ev taşıma kapalı kasa nakliye kamyoneti yüksek katlarda oturanlar için evden eve asansörü ambalajlı sigortalı evden eve taşımacılık 1+1 ev taşıma sadece 500 TL Hemen yararlanın.

Ev taşımanın zorluklarını biliyoruz bu nedenle sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Esenyurt Evden Eve Taşımacılık Olarak Neler Yaparız ?

Ev Taşımada Sizlere Sunduğumuz Bazı Hizmetler

Esenyurt asansörlü Nakliyat: Evet asansörlü nakliye hizmeti son zamanlarda sıklıkla gördüğünüz bir taşımacılık faaliyeti. Son katlar ve yüksek katlarda bulunan ev eşyalarını kırmadan dökmeden asansör kullanarak taşımak mümkün. Sepetli asansör sigortalı ve kaskolu olarak hizmet vermektedir. Eşyaların merdivenden indirilirken çizilme kırılma zarar görme olasılığı oldukça yüksek olduğundan eşyalarına önem veren müşterilerimiz bu hizmeti tercih edebilir.

Ambalaj ve Paketleme Yapılarak Evden Eve Taşıma: Evden eve nakliyede en önemli hizmet olarak gördüğümüz ambalaj ve paketleme hizmet açısından en önemli konusudur. Ambalajı ve paketlemesi iyi yapılmayan eşyalar taşınma esnasında zarar görmektedir. Eşyalar üç kat olarak sarılır. Çizilme ve kırılmaya karşı %100 koruma sağlanmış olur.

Esenyurt Sigortalı evden eve nakliyat: Nakliyat sigortası yaptırmadan evinizi taşımayın. Hiç bir nakliye firması taşınma sırasında eşyalara gelen zararları karşılamaz. Bu nedenle nakliyat sigortası yapılmalıdır. Sigortalı nakliyat hizmeti temiz nakliyat firmamızda bulunmaktadır. Kasko güvencesi ile sigorta yapılır.

Esenyurt Ev Taşıma (Hamal) Personel :  42 Kişilik ev taşıma elemanları ile 12 araçlık nakliye kamyonet filosu ile hizmet sunuyoruz.

Esenyurt Şehirler arası Evden eve Nakliyat : Esenyurt’tan istediğiniz Türkiye iline taşınmanız uygun fiyatlara gerçekleştirilmektedir.

 

İstanbul Esenyurt Nakliye Fiyatları

En ekonomik fiyata kaliteli hizmet almak İstanbul Esenyurt nakliyat firması ile mümkün. Evden eve kaskolu nakliyat ile asansörlü taşımacılık hizmeti %20 indirimli fiyatlara verilmektedir.

2019 Güncel evden eve nakliyat fiyatlarını incelemek için tıklayınız.

Esenyurt kapalı kasa nakliye kamyonet fiyatı : 249 TL (Çeyiz parça eşya gibi taşımada geçerlidir)

Esenyurt 1+1 Evden eve taşıma fiyatı : 500 TL (Asansörlü evler 1+1 oda sayısı 10 metre yürüme mesafesi)

Esenyurt 2+1 evden taşıma fiyatı : 799 TL (Giriş kat asansörlü katlar 10 metre yürüme mesafesi)

Esenyurt 3+1 Evden eve nakliyat fiyatları : 1200 TL (ambalaj ve paketleme hariç)

Verilen fiyatlar Esenyurt ilçesi içinde geçerlidir. Esenyurt ilçesinden başka ilçeye taşınmak istiyorsanız Fiyat teklif alma formunu doldurarak fiyat alabilirsiniz.

ONLİNE TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Esenyurt Evden Eve Nakliyat” için bir yorum

  • 23 Şubat 2019 tarihinde, saat 01:32
    Permalink

    Selam ustam hamal lazım ev taşımak için yardımcı oluyor musunuz

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Telefon ile Görüş